Аэроподушка: безопасный адреналин на горнолыжном курорте «Гвоздов»

26.02.16
Аероподушка: безпечний адреналін на гірськолижному курорті «Гвоздів»

Ми любимо і цінуємо кожного нашого гостя і вдосконалюємося, щоб Ваш відпочинок в гірськолижному комплексі «Гвоздів» став ще яскравішим та пам'ятним. Спеціально для Вас представляємо ексклюзив: новий вид атракціону – аероподушка, або повітряна подушка. У Київській області такий вид розваги існує тільки у нас! Подушка вже багато разів успішно випробувана, і готова до постійної роботи для бажаючих.

Головне призначення цієї корисної штуки не тільки в тому, щоб розширити можливості спеців та фрістайлерв, але й для того, щоб дозволити кожному бажаючому без страху приземлення відчути радість польоту. І, можливо, відкрити нові горизонти власних захоплень. Однак, будьте обережні, крім хоробрості і великого бажання при цьому необхідно мати мінімальні навички простих прямих стрибків на невеликих трамплінах, щоб потім без проблем подолати зліт на трамплін аеорополдушки.

Сьогодні «Гвоздів» пропонує прокотитися на плюшках (надувних санках або тюбінгах) і отримати масу яскравих позитивних емоцій! Незабаром ми запропонуємо аероподушку для екстремалів! Для початку ми надуваємо аероподушку по вихідним.

Гірськолижний комплекс «Гвоздів» – місце, де створюються Ваші найкращі спогади!