Презентация осенней экспозиции Art Corner в Premier Hotel Lybid и Premier Hotel Rus

21.09.17
Презентація осінньої експозиції Art Corner у Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Rus

В рамках співпраці Premier Hotels and Resorts з «Мистецьким Арсеналом» по проекту «Фестиваль молодих українських художників» відбудеться презентація осінньої експозиції Art Corner. Будуть представлені проекти-інтервенції художників – Олександра Курмаза, Євгенія Никифорова, Катерини Єрмолаєвої, В'ячеслава Полякова та Олени Субач.

Офіційне відкриття експозиції відбудеться 20 вересня в Premier Palace Hotel та Premier Hotel Lybid і триватиме до 29 жовтня.

Art Corner – проект української мережі готелів Premier Hotels and Resorts, покликаний познайомити гостей з творчістю сучасних українських художників, музикантів, дизайнерів, дозволити доторкнутися до історії і місцевих традицій, а також створити в готелях мережі атмосферу культурного центру. Завдяки об'єднанню готелів з мистецтвом, гості можуть спостерігати арт-об'єкти не тільки в галереях і музеях міста, а й в холах і ресторанах готелів.

Презентація робіт вже 20 вересня у Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus та Premier Hotel Lybid. Виставка триватиме до 29 жовтня. Не пропустіть!