Качественное обновление ресторана «Ти-Арт»

21.06.18
Фото 9

У ресторані «Ті-Арт» за ці роки відбулися зміни. Ми відкрили два нових зали: перший – виконаний в еко-стилі та вміщає 25 гостей в банкетному варіанті, другий зал має 20 посадочних місць.

Для любителів відпочинку на свіжому повітрі працює велика літня тераса, яка розрахована на 60 гостей. Тераса поділена на зони – камінну та кальянну (працюють професійні кальянщики з авторським кальянним меню).

Фото 1
Фото 2

Великі зміни ми внесли в банкетне меню: різноманіття страв на грилі доповнять більше 30-ти видів смачних салатів, а прихильникам рибних страв ми пропонуємо наші фірмові терени, а також рибне гриль-меню.

Для організації Ваших свят будь-якого формату наші декоратори та дизайнери запропонують Вам індивідуальний та вишуканий декор у будь-якому стилі та кольоровій гаммі. Ми зробимо фотозону на Ваш смак та за Вашими побажаннями.

До кінця літа планується відкриття дитячого ігрового містечка. Запрошуємо завітати до нашого сімейний ресторану всією родиною! Також ми проводимо кулінарні дитячі майстер-класи. Запрошуємо навіть супергероїв!

Вперше цього рок, ми почали транслювати футбольні матчі на великому екрані на території літньої тераси. Тож чекаємо на Вас!

Фото 3 Фото 4

Фото 5 Фото 6

Фото 7 Фото 8