Лето в Gvozdoff продолжается: в поисках ярких впечатлений

02.09.19
Фото 1

Gvozdoff відкриває свої двері, немов обійми, запрошуючи гостей відпочити і цікаво провести час. Не обіцяючи золоті гори, ми гарантуємо, що ви відвезете з собою щось більш цінне – чудові спогади. Для кожного вони будть свої, але обов’язково найяскравіші!

Якщо ви не бажаєте пропустити жодної хвилини свого життя, тоді прогулянки лісом на велосипедах і самокатах припадуть вам до душі. Діти можуть провести час на більш сучасній техніці – гіробордах, гіроскутерах або моноколесі. Також біля центрального входу розкинулися тенісні корти і футбольні поля, що закликають до рухливих ігор.

Фото 2

Gvozdoff створений для сімейного відпочинку: малюки обов’язково оцінять ігровий майданчик, підлітки зможуть «підкорити» ролики або освоїти скейт, а інструктори школи ім в цьому допоможуть.

Закохані пари і молодята зможуть зануритися з головою в атмосферу повного релаксу. Все просякнуте духом романтики: відпочинок біля мальовничого озера, неспішні прогулянки, незабутні світанки і заходи.

Як щодо незабутньої кулінарної насолоди в ресторані «Провінція»? Меню від шеф-кухаря та освіжні напої обіцяють захопливу подорож до світу вишуканих страв. Ви зможете відкрити для себе море смакових поєднань, повітряну невагомість десертів і прокласти свій власний кулінарний маршрут!

Девіз Gvozdoff: «Ми створюємо Ваші найтепліші спогади». Зелень пейзажів, що засліплює, стежки залиті сонцем, п’янкий аромат квітучих дерев – все це живе втілення захоплення і радості життя!

Фото 3 Фото 4