Курортний комплекс Gvozdoff «Гвоздів»

Адреса:Київська область, Васильківський район, с. Гвоздів, вул. Ярова, 30
Телефон: (099) 468-58-16
Фото 1

У 30-ти кілометрах від Києва, серед живописних долин і похилих ярів, підноситься дивовижної краси заміський маєток – курорт «Гвоздів».  Як могло трапитися, що зовсім молода будівля буквально дихає історією? Річ у тому, що вона наповнена унікальною колекцією антикварного начиння, завезеного з різних куточків Старої Європи. Деяким предметам мистецтва і побуту по 200, а то й по 300 років.

Фото 2

Другий і третій поверх маєтку займають воістину унікальні готельні номери, повністю оброблені і мебльовані антикваріатом, за наявності, звичайно, всіх сучасних благ цивілізації. Всього – вісім кімнат різноманітного планування: одномісний, двомісний і навіть двоповерховий. Кожен з них послужить для потрібної мети: один – щоб побути наодинці з собою, інший – для романтичного уїкенду або родинного відпочинку, третій – для незабутньої першої шлюбної ночі.

Фото 3

Однако «Гвоздов» достопримечателен не только тем, что музейным экспонатам дана вторая жизнь в обиходе современного человека – постояльцев гостиницы «Гвоздов». Наконец-то активным столичным жителям презентован ценнейший рекреационный объект – новая горнолыжная трасса! Три спуска разного уровня сложности (220, 200 и 50 метров), оборудованные снежными пушками, бугельным и мультилифтовым подъемником, сноубордическим трамплином. Состояние снежного покрытия можно интерактивно мониторить с помощью установленной на горе веб-камеры. Снаряжение не обязательно иметь при себе: в комплексе работает прокат лыж, сноубордов, санок.

Фото 4

Втім, влітку тут теж не нудно: можна, наприклад, орендувати велосипеди і покататися всією сродиною по зеленому оксамиту полів та схилів. Ну, а якщо дорослі в запалі спортивного азарту пропадуть на футбольному полі або на тенісному корті, то дітей в цей час захопить яскравий сучасний ігровий майданчик і батут. Також цілорічно працює сауна біля озера.

Комплекс «Гвоздів» має чудову властивість – розкривати красу сезону року в усій її повноті. Весною повітря густо насичене запахами грунту, що прокидається, і відлиги, влітку запашно квітне конюшина і лугові трави, восени пейзаж покривається позолотою та міддю опалого листя. Протягом усієї зими тут витає дух різдвяного святвечора. Поки пухнастий сніг за вікном покриває схили, хочеться вмоститися в гобеленовому кріслі біля каміна, прикрити ноги картатим пледом і в млості спостерігати за танцюючими язиками полум'я. Можливо, і не варто нікуди сьогодні їхати...

Бронирование номеров: (099) 468-58-16
E-mail: gvozdiv.grad2015SPAMFILTER@gmail.com
Сайт: http://gvozdiv.com/
Страницы в соцсетях: ,
Номера:
  • «Люкс» – 2500 грн.;
  • «Делюкс» – 2000 грн.;
  • «Двомісний покращений» – 1800 грн.;
  • «Двомісний класичний» – 1500 грн.;
  • «Одномісний покращений» – 1300 грн.
Тип: Мини-гостиница
Стиль: Загородный, Дизайнерський
Службы сервиса: Банкетний зал, Ресторан
Особенности: Гірськолижні траси, Дитячий майданчик/кімната, Терраса
Спорт: Лижі, сноубоди, сноутюби
Звёзды:
Адрес: Київська область, Васильківський район, с. Гвоздів, вул. Ярова, 30
Метро: Теремки
Орієнтир: Котеджне містечко «Рославичі»
Розташування: Заміські
Траса: Одеська
Телефон: (099) 468-58-16
Парковка: Є

Новини

13.06.2018 › Рекомендуємо відпочити

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1300 грн./доба

20.02.2018 › Рекомендуємо відпочити

Гостиница курортного комплекса Gvozdoff

Готель курортного комплексу Gvozdoff

Вартість номерів – від 1300 грн./доба